Uber Publisher Core (8.x-5.0-alpha1) - en to eo translation catalogue (26 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Body
eo: Korpo

en: Author
eo: Aŭtoro

en: Language
eo: Lingvo

en: Read more
eo: Legu pli

en: Article
eo: Artikolo

en: Articles
eo: Artikoloj

en: Comments
eo: Komentoj

en: Tags
eo: Etikedoj

en: Reset
eo: Restarigu

en: None
eo: Neniu

en: Taxonomy term
eo: Taksonomia termo

en: Attachment
eo: Kunsendaĵo

en: All
eo: Ĉiuj

en: Block
eo: Bloko

en: Page
eo: Paĝo

en: Last update
eo: Lasta ĝisdatiĝo

en: Desc
eo: malkreske

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: Full
eo: Kompleta

en: comment
eo: komento

en: Apply
eo: Apliku

en: Block description
eo: Priskribo de la bloko.

en: - All -
eo: - Ĉio -

en: Image style
eo: Bilda stilo

en: Asc
eo: kreske
