Uber Publisher Core (8.x-5.0-alpha1) - en to kk translation catalogue (18 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Body
kk: Мазмұны

en: Author
kk: Автор

en: Language
kk: Тіл

en: Read more
kk: Ары-қарай оқу

en: Article
kk: Мақала

en: Comments
kk: Пікірлер

en: Tags
kk: Тэгтар

en: Reset
kk: Ысыру

en: None
kk: Ешқайсысы

en: Taxonomy term
kk: Қосатын термин

en: Attachment
kk: Тіркеме

en: All
kk: Барлық

en: Block
kk: Блок

en: Page
kk: Бет

en: Last update
kk: Соңғы жаңартулар

en: Block description
kk: Блок сипаттамасы

en: Taxonomy term page
kk: Таксономиялық термин парағы
