Uber Publisher Core (8.x-5.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (49 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Body
lv: Saturs

en: Author
lv: Autors

en: Language
lv: Valoda

en: Read more
lv: Lasīt vairāk

en: Article
lv: Raksts

en: Articles
lv: Raksti

en: Comments
lv: Komentāri

en: Tags
lv: Birkas

en: Reset
lv: Attīrīt

en: None
lv: Nav

en: Feed
lv: Plūsma

en: Taxonomy term
lv: Taksonomijas termins

en: <none>
lv: <neviena>

en: Attachment
lv: Pielikums

en: All
lv: Visi

en: Block
lv: Bloks

en: Page
lv: Lapa

en: Original image
lv: Oriģinālais attēls

en: Last update
lv: Pēdējais papildinājums

en: Desc
lv: Dilst.

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Full
lv: Pilns

en: Token
lv: Marķieris

en: author
lv: autors

en: Glossary
lv: Apraksts

en: Changed
lv: Labots

en: comment
lv: komentārs

en: Tabs
lv: Cilnes

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Block description
lv: Bloka apraksts

en: Copyright
lv: Autortiesības

en: Offset
lv: Atkāpe

en: Main navigation
lv: Galvenā navigācija

en: Fullscreen
lv: Pilnekrāna

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -

en: Status messages
lv: Statusa ziņas

en: Main page content
lv: Galvenās lapas saturs

en: Taxonomy term page
lv: Taksonomijas terminu lapa

en: Image style
lv: Attēla stils

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
lv: Izmantojiet <em>rakstus</em> laika jutīgam saturam, piemēram, ziņām, preses relīzēm vai bloga ierakstiem.

en: None (original image)
lv: Nekas (oriģinālais attēls)

en: Image style: @style
lv: Attēla stils: @style

en: Primary admin actions
lv: Primārās administratora darbības

en: Basic block
lv: Vienkāršs bloks

en: A basic block contains a title and a body.
lv: Vienkāršam blokam ir nosaukums un saturs.

en: Site section links
lv: Vietnes sadaļu saites

en: All content, by letter.
lv: Viss saturs, pēc alfabēta.
