Uber Publisher Core (8.x-5.0-alpha1) - en to my translation catalogue (21 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Body
my: စာကိုယ်

en: Author
my: စာရေးသူ

en: Language
my: ဘာသာစကား

en: Read more
my: ဆက်လက်ဖတ်ရှုပါ

en: Article
my: ဆောင်းပါး

en: Comments
my: မှတ်ချက်များ

en: Tags
my: Tag များ

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: Taxonomy term
my: Taxonomy အသုံးအနှုံး

en: Page
my: စာမျက်နှာ

en: Original image
my: မူလရင်းမြစ် ဓာတ်ပုံ

en: Last update
my: နောက်ဆုံးပြုပြင်မွန်းမံချိန်

en: Full
my: အပြည့်အစုံ

en: author
my: စာရေးသူ

en: Block description
my: block အကြောင်းအရာဖော်ပြချက်

en: Fullscreen
my: ဖန်သားပြည့်

en: - All -
my: - အားလုံး -

en: Main page content
my: အဓိကစာမျက်နှာပါ အကြောင်းအရာ

en: Taxonomy term page
my: Taxonomy အသုံးအနှုံး စာမျက်နှာ
