Uber Publisher Core (8.x-5.0-alpha1) - en to ne translation catalogue (26 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: Author
ne: लेखक

en: Language
ne: भाषा

en: Read more
ne: थप पढ्नुहोस्

en: Article
ne: लेख

en: Articles
ne: लेखहरु

en: Comments
ne: टिप्पणीहरू

en: Tags
ne: ट्यागहरू

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Attachment
ne: संलग्न

en: All
ne: सबै

en: Block
ne: ब्लक

en: Page
ne: पृष्ठ

en: Last update
ne: अन्तिम अपडेट

en: Sort by
ne: क्रमबद्ध

en: Tabs
ne: ट्याबहरू

en: Block description
ne: ब्लकको वर्णन गर्नुहोस्

en: Health
ne: स्वास्थ्य

en: Politics
ne: राजनीति

en: Main navigation
ne: मुख्य नेभिगेशन

en: « First
ne: « पहिलो

en: Main page content
ne: मुख्य पृष्ठको विषयवस्तु

en: Site branding
ne: साइट ब्रान्डिङ

en: Primary admin actions
ne: प्राथमिक व्यवस्थापकीय कार्यहरू
