Uber Publisher Core (8.x-5.0-alpha1) - en to nn translation catalogue (20 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Body
nn: Brødtekst

en: Author
nn: Forfattar

en: Language
nn: Språk

en: Read more
nn: Les meir

en: Article
nn: Artikkel

en: Comments
nn: Kommentarar

en: Reset
nn: Sett til standard

en: None
nn: Ingen

en: Attachment
nn: Vedlegg

en: All
nn: Alle

en: Block
nn: Blokk

en: Page
nn: Nettside

en: Last update
nn: Siste oppdatering

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: comment
nn: kommentar

en: Apply
nn: Bruk

en: Block description
nn: Beskriving av blokken

en: - All -
nn: - Alle -

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
nn: Bruk <em>artiklar</em> for innhald som endrast, slik som nyheiter, pressemeldingar eller bloggoppføringar.
