Uber Publisher Core (8.x-5.0-alpha1) - en to pa translation catalogue (10 entries)

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: Body
pa: ਮੁੱਖ ਭਾਗ

en: Author
pa: ਲੇਖਕ

en: Language
pa: ਭਾਸ਼ਾ

en: Read more
pa: ਵਧੇਰੇ ਪੜ੍ਹੋ

en: Article
pa: ਲੇਖ

en: Comments
pa: ਟਿੱਪਣੀਆਂ

en: Reset
pa: ਰੀ-ਸੈੱਟ

en: All
pa: ਸਭ

en: Page
pa: ਸਫਾ
