Uber Publisher Core (8.x-5.0-alpha1) - en to ps translation catalogue (19 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Body
ps: تنه

en: Author
ps: ليكوال

en: Language
ps: ژبه

en: Read more
ps: نور ولولی

en: Article
ps: مقاله

en: Comments
ps: څرګندونې

en: Tags
ps: بچوي

en: None
ps: هېڅ يو

en: Attachment
ps: نښل

en: All
ps: ټول

en: Block
ps: غونډ

en: Page
ps: پاڼه

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: author
ps: ليكوال

en: Tabs
ps: ټوپونه

en: Apply
ps: تطبيقول

en: Block description
ps: غونډ سپړاوى

en: - All -
ps: - ټول -
