Uber Publisher Core (8.x-5.0-alpha1) - en to sq translation catalogue (17 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Body
sq: Trupi

en: Author
sq: Autori

en: Language
sq: Gjuha

en: Read more
sq: Lexo akoma

en: Comments
sq: Komente

en: Tags
sq: Etiketat

en: Reset
sq: Rifillo

en: Taxonomy term
sq: Term i taxonomy

en: Attachment
sq: Bashkangjitur

en: All
sq: Të gjitha

en: Block
sq: Bllokuar

en: Page
sq: Faqe

en: Last update
sq: Rifreskimi i fundit

en: comment
sq: komenti

en: Block description
sq: Përshkrimi i bllokut

en: Taxonomy term page
sq: Faqja e termit Taksonomi
