Uber Publisher Core (8.x-5.0-alpha1) - en to af translation catalogue (21 entries)

en: Title
af: Titel

en: Body
af: Teks

en: Author
af: Outeur

en: Language
af: Taal

en: Read more
af: Lees meer

en: Article
af: Artikel

en: Articles
af: Artikels

en: Comments
af: Kommentaar

en: Tags
af: Etikette

en: Reset
af: Herstel

en: None
af: Geen

en: Attachment
af: Aanhangsel

en: All
af: Alle

en: Block
af: Blok

en: Page
af: Bladsy

en: Last update
af: Laste opdatering

en: comment
af: kommentaar

en: Apply
af: Pas toe

en: Block description
af: Blokbeskrywing

en: - All -
af: - Alle -

en: Master
af: Meester
