Uber Publisher Core (8.x-5.0-alpha1) - en to bn translation catalogue (13 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Body
bn: কাঠামো

en: Author
bn: লেখক

en: Language
bn: ভাষা

en: Article
bn: আর্টিকেল

en: Comments
bn: মন্তব্যসমূহ

en: Tags
bn: ট্যাগ

en: None
bn: একটিও নয়

en: <none>
bn: <একটিও নয়>

en: Attachment
bn: সংযুক্তি

en: All
bn: সমস্ত

en: Block
bn: ব্লক

en: Last update
bn: সর্বশেষ আপডেট
