Uber Publisher Core (8.x-5.0-alpha1) - en to bo translation catalogue (40 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Body
bo: གཞུང་དངོས

en: Author
bo: རྩོམ་མཁན

en: Language
bo: སྐད་རིགས

en: Read more
bo: དེ་ལས་མང་པོ་ཀློག་པ

en: Article
bo: རྩོམ་ཡིག

en: Comments
bo: དཔྱད་གཏམ

en: Tags
bo: དབྱེ་རྟགས

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: None
bo: མེད།

en: Feed
bo: བསྡུས་བརྗོད

en: Taxonomy term
bo: རིགས་དབྱེའི་བྱེ་བྲག་མིང

en: <none>
bo: <མེད་པ>

en: Attachment
bo: ཟུར་སྣོན་ཡིག་ཆ

en: All
bo: ཡོངས

en: Block
bo: ལྷུ་ལག

en: Page
bo: དྲ་ངོས

en: Original image
bo: ཐོག་མའི་པར་རིས

en: Last update
bo: གསར་སྒྱུར་སྔོན་མ

en: Desc
bo: ཇེ་དམའ

en: Sort by
bo: གོ་རིམ་གཞི་འཛིན་ས།

en: Full
bo: ཆ་ཚང

en: Token
bo: མཚོན་གྲངས

en: author
bo: རྩོམ་མཁན

en: Changed
bo: བསྒྱུར་ཚར

en: Tabs
bo: ཤོག་བྱང

en: Apply
bo: རེ་ཞུ།

en: Block description
bo: ལྷུ་ལག་གི་གསལ་བཤད

en: Offset
bo: ཁ་གསབ

en: Fullscreen
bo: ངོས་ཡོངས་གང་བ

en: Items per page
bo: ངོས་རེ་རེིའི་ནང་ཚན་གྱི་གྲངས

en: - All -
bo: - ཡོངས-

en: Status messages
bo: གནས་སྟངས་ཀྱི་བརྡ་འཕྲིན

en: Main page content
bo: དྲ་ངོས་གཙོ་བོ་ཐོག་གི་ནང་དོན

en: Taxonomy term page
bo: རིགས་དབྱེ་བྱེ་བྲག་མིང་གི་དྲ་ངོས

en: Image style
bo: པར་རིས་ཀྱི་བཟོ་ལྟ

en: None (original image)
bo: མེད་པ༼ཐོག་མའི་པར་རིས༽

en: Image style: @style
bo: པར་རིས་ཀྱི་བཟོ་ལྟ་ལ་@style

en: Asc
bo: ཇེ་མཐོ

en: Master
bo: གཙོ་འཛིན
