Uber Publisher Core (8.x-5.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (57 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Body
ca: Cos

en: Author
ca: Autor

en: Language
ca: Llengua

en: Read more
ca: Llegeix més

en: Comments
ca: Comentaris

en: Tags
ca: Etiquetes

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: None
ca: Cap

en: Feed
ca: Canal

en: Taxonomy term
ca: Terme de taxonomia

en: Section
ca: Secció

en: <none>
ca: Cap

en: Attachment
ca: Adjunt

en: All
ca: Tot

en: Block
ca: Bloc

en: Page
ca: Pàgina

en: Original image
ca: Imatge original

en: Last update
ca: Última actualització

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Full
ca: Complet

en: author
ca: autor

en: Glossary
ca: Glossari

en: Changed
ca: Canviat

en: comment
ca: comentari

en: Tabs
ca: Pestanyes

en: Apply
ca: Aplica

en: Block description
ca: Descripció del bloc

en: Copyright
ca: Drets de còpia

en: Top and bottom
ca: A dalt i a baix

en: Offset
ca: Desplaçament

en: Presentation
ca: Presentació

en: Main navigation
ca: Navegació principal

en: Fullscreen
ca: Pantalla completa

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -

en: « First
ca: « Primer

en: Last »
ca: Últim »

en: Breadcrumbs
ca: Fil d'ariadna

en: Status messages
ca: Missatges d'estat

en: Sport
ca: Esport

en: Main page content
ca: Contingut principal de la pàgina

en: Taxonomy term page
ca: Pàgina del terme de la taxonomia

en: Image style
ca: Estil de la imatge

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
ca: Utilitzeu els <em>articles</em> per a contingut sensible en el temps com notícies, comunicats de premsa o entrades de blog.

en: None (original image)
ca: Cap (imatge original)

en: Image style: @style
ca: Estil de la imatge: @style

en: Master
ca: Mestre

en: The time that the custom block was last edited.
ca: L'hora en què el bloc personalitzat va ser editat per última vegada.

en: Site branding
ca: Marca del lloc

en: A brief description of your block.
ca: Una breu descripció del vostre bloc.

en: Primary admin actions
ca: Accions principals d'administració

en: Basic block
ca: Bloc bàsic

en: A basic block contains a title and a body.
ca: Un bloc bàsic conté un títol i un cos.

en: Site section links
ca: Enllaços a les seccions del lloc

en: All content, by letter.
ca: Tot el contingut, per lletra.

en: Content belonging to a certain taxonomy term.
ca: Contingut que pertany a cert terme de taxonomia.
