Uber Publisher Core (8.x-5.0-alpha1) - en to cy translation catalogue (26 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Body
cy: Corff

en: Author
cy: Awdur

en: Language
cy: Iaith

en: Read more
cy: Darllen mwy

en: Comments
cy: Sylwadau

en: Tags
cy: Tagiau

en: Reset
cy: Ailosod

en: None
cy: Dim

en: Feed
cy: Porth

en: Taxonomy term
cy: Term tacsonomi

en: <none>
cy: <dim>

en: Attachment
cy: Atodiad

en: All
cy: I gyd

en: Block
cy: Bloc

en: Page
cy: Tudalen

en: Last update
cy: Diweddariad diwethaf

en: Sort by
cy: Dosbarthu drwy

en: comment
cy: sylw

en: Apply
cy: Ceisio

en: Block description
cy: Disgrifiad bloc

en: Offset
cy: Ongli

en: Items per page
cy: Eitemau pob tudalen

en: ‹‹
cy: <<

en: ››
cy: >>

en: Image style
cy: Arddull delwedd
