Uber Publisher Core (8.x-5.0-alpha1) - en to el translation catalogue (52 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Body
el: Κυρίως κείμενο

en: Author
el: Συντάκτης

en: Language
el: Γλώσσα

en: Read more
el: Διαβάστε περισσότερα

en: Article
el: Άρθρο

en: Articles
el: Αρθρα

en: Comments
el: Σχόλια

en: Tags
el: Ετικέτες

en: Reset
el: Επαναφορά

en: None
el: Κανένα

en: Feed
el: Ροή

en: Taxonomy term
el: Όρος ταξινόμισης

en: <none>
el: <κανένα>

en: Attachment
el: Συνημμένο

en: All
el: Όλες

en: Block
el: Μπλοκ

en: Page
el: Σελίδα

en: Original image
el: Αρχική εικόνα

en: Last update
el: Τελευταία ενημέρωση

en: Desc
el: Φθί

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: Full
el: Πλήρες

en: Token
el: Σύμβολο (token) αντικατάστασης

en: author
el: συγγραφέας

en: Glossary
el: Γλωσσάρι

en: Changed
el: Τροποποιημένο

en: comment
el: σχόλιο

en: Tabs
el: Καρτέλες

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: Block description
el: Περιγραφή του μπλοκ

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: Image caption
el: Λεζάντα εικόνας

en: Main navigation
el: Κεντρική πλοήγηση

en: Fullscreen
el: Πλήρης οθόνη

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: - All -
el: - Όλα -

en: Status messages
el: Μηνύματα κατάστασης

en: Main page content
el: Περιεχόμενο κεντρικής σελίδας

en: Taxonomy term page
el: Σελίδα όρων ταξινόμησης

en: Image style
el: Στυλ εικόνας

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
el: Χρησιμοποιήστε τα <em>άρθρα</em> για ευαίσθητο στο χρόνο περιεχόμενο όπως νέα, δελτία τύπου ή ιστολογήματα.

en: None (original image)
el: Κανένα (αρχική εικόνα)

en: Image style: @style
el: Στυλ εικόνας: @style

en: Asc
el: Αύξ

en: The time that the custom block was last edited.
el: Η ώρα που έγινε η τελευταία επεξεργασία στο προσαρμοσμένο μπλοκ.

en: A brief description of your block.
el: Μια σύντομη περιγραφή του μπλοκ σας.

en: Primary admin actions
el: Πρωτεύουσες ενέργειες διαχείρισης

en: Basic block
el: Βασικό μπλοκ

en: A basic block contains a title and a body.
el: Ένα βασικό μπλοκ περιέχει έναν τίτλο και ένα κυρίως κείμενο.

en: All content, by letter.
el: Όλο το περιεχόμενο, ανά γράμμα.

en: Content belonging to a certain taxonomy term.
el: Περιεχόμενο που ανήκει σε ένα συγκεκριμένο όρο ταξινόμησης.
