Uber Publisher Core (8.x-5.0-alpha1) - en to et translation catalogue (58 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Body
et: Sisu

en: Author
et: Autor

en: Language
et: Keel

en: Read more
et: Loe edasi

en: Article
et: Artikkel

en: Articles
et: Artiklid

en: Comments
et: Kommentaarid

en: Tags
et: Sildid

en: Reset
et: Tühista

en: None
et: Puudub

en: Feed
et: Andmevoog

en: Taxonomy term
et: Taksonoomia termin

en: Section
et: Sektsioon

en: <none>
et: &lt;puudub&gt;

en: Attachment
et: Manus

en: All
et: Kõik

en: Block
et: Plokk

en: Page
et: Lehekülg

en: Original image
et: Algne pilt

en: Last update
et: Viimati uuendatud

en: Desc
et: Kahanev

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Full
et: Täielik

en: Token
et: Tekstiasendaja

en: author
et: autor

en: Glossary
et: Sõnastik

en: Changed
et: Muudetud

en: comment
et: kommentaar

en: Tabs
et: Sakid

en: Apply
et: Rakenda

en: Block description
et: Ploki kirjeldus

en: Offset
et: Nihe

en: Main navigation
et: Põhinavigatsioon

en: Meta tags
et: Metasildid

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: « First
et: « Esimene

en: Last »
et: Viimane »

en: Breadcrumbs
et: Leivapuru

en: Status messages
et: Olekuteated

en: Main page content
et: Lehekülje sisuosa

en: Taxonomy term page
et: Taksonoomia termini lehekülg

en: Image style
et: Pildi stiil

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
et: <em>Artikleid</em> kasutatakse aeguva sisu jaoks nagu uudised, pressiteated või blogi sissekanded.

en: None (original image)
et: Puudub (algne pilt)

en: Image style: @style
et: Pildi stiil: @style

en: Asc
et: Kasvav

en: Master
et: Peamine

en: The time that the custom block was last edited.
et: Kohandatud ploki viimati muutmise aeg.

en: Site branding
et: Saidi bränding

en: A brief description of your block.
et: Sinu ploki lühike kirjeldus.

en: Primary admin actions
et: Peamised administraatori toimingud

en: Basic block
et: Lihtne plokk

en: A basic block contains a title and a body.
et: Lihtne plokk sisaldab pealkirja ning tekstiosa.

en: Site section links
et: Saidi sekstsiooni lingid

en: All content, by letter.
et: Kogu sisu, tähestikuliselt.

en: Content belonging to a certain taxonomy term.
et: Teatud taksonoomia termiga seotud sisu.
