Uber Publisher Core (8.x-5.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (47 entries)

en: Title
gl: Título

en: Body
gl: Corpo

en: Author
gl: Autor/a

en: Language
gl: Idioma

en: Read more
gl: Ler máis

en: Article
gl: Artigo

en: Articles
gl: Artigos

en: Comments
gl: Comentarios

en: Tags
gl: Etiquetas

en: Reset
gl: Reiniciar

en: None
gl: Ningún

en: Feed
gl: Orixe

en: Taxonomy term
gl: Termo de taxonomía

en: Section
gl: Sección

en: Attachment
gl: Anexo

en: All
gl: Todo

en: Block
gl: Bloque

en: Page
gl: Páxina

en: Original image
gl: Imaxe orixinal

en: Last update
gl: Última actualización

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Full
gl: Completo

en: Token
gl: Símbolos

en: author
gl: autor

en: Changed
gl: Cambiado

en: comment
gl: comentario

en: Tabs
gl: Lapelas

en: Apply
gl: Aplicar

en: Block description
gl: Descrición do bloque

en: Offset
gl: Desprazamento

en: Presentation
gl: Presentación

en: Main navigation
gl: Navegación principal

en: Fullscreen
gl: Pantalla completa

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -

en: « First
gl: « Primeira

en: Last »
gl: Última »

en: Breadcrumbs
gl: Migas de pan

en: Status messages
gl: Mensaxes de estado

en: Main page content
gl: Contido da páxina principal

en: Taxonomy term page
gl: Páxina de térmos de taxonomía

en: Image style
gl: Estilo de imaxe

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
gl: Empregue <em>artigos</em> para tipos de contidos que dependan da data e hora coma novas, artigos de prensa ou entradas de blogs.

en: None (original image)
gl: Ningún (imaxe orixinal)

en: Image style: @style
gl: Estilo de imaxe: @style

en: Site branding
gl: Marca do sitio

en: Primary admin actions
gl: Accións primarias de administración
