Uber Publisher Core (8.x-5.0-alpha1) - en to gu translation catalogue (15 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Body
gu: લખાણ મુખ્ય ભાગ

en: Author
gu: લેખક

en: Language
gu: ભાષા

en: Read more
gu: આગળ વાંચો

en: Article
gu: લેખ

en: Comments
gu: ટિપ્પણીઓ

en: None
gu: એકે નહિ

en: All
gu: બધા

en: Page
gu: પ્રુષ્ઠ

en: Last update
gu: છેલ્લો સુધારો

en: author
gu: લેખક

en: Changed
gu: બદલ્યું

en: Apply
gu: લાગુ કરો

en: Image style
gu: ચિત્ર શૈલી
