Uber Publisher Core (8.x-5.0-alpha1) - en to hy translation catalogue (26 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: Author
hy: Հեղինակ

en: Language
hy: Լեզու

en: Read more
hy: Կարդալ ավելին

en: Article
hy: Հոդված

en: Articles
hy: Հոդվածներ

en: Comments
hy: Մեկնաբանություններ

en: Tags
hy: Թեգեր

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: None
hy: Ոչ մի

en: Taxonomy term
hy: Տաքսոնոմիա տերմին

en: Attachment
hy: Կցորդ

en: Block
hy: Բլոկ

en: Page
hy: Էջ

en: Original image
hy: Օրիգինալ նկար

en: Last update
hy: Վերջին թարմացումը

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: author
hy: հեղինակ

en: Block description
hy: Բլոկի նկարագրություն

en: Status messages
hy: Ստատուս հաղորդագրություններ

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
hy: Օգտագործել  <em>հոդվածները </em> շտապ բովանդակությունով ինչպիսիք են՝ նորությունները, մամլո հազորդագրությունները կամ բլոգի գրառումները :

en: None (original image)
hy: Չկա (օրիգինալ նկար)

en: Image style: @style
hy: Նկարի ոճ: @style

en: Basic block
hy: Հիմնական բլոկ

en: A basic block contains a title and a body.
hy: Հիմնական բլոկը պարունակում է վերնագիր և բովանդակություն
