Uber Publisher Core (8.x-5.0-alpha1) - en to ka translation catalogue (20 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Body
ka: ტანი

en: Author
ka: ავტორი

en: Language
ka: ენა

en: Read more
ka: დაწვრილებით

en: Article
ka: სტატია

en: Comments
ka: კომენტარები

en: Tags
ka: ტეგები

en: None
ka: არცერთი

en: <none>
ka: <არცერთი>

en: Attachment
ka: მიმაგრებული ფაილი

en: All
ka: ყველა

en: Block
ka: ბლოკი

en: Page
ka: გვერდი

en: Last update
ka: ბოლო განახლება

en: Desc
ka: აღწერა

en: Full
ka: სრული

en: author
ka: ავტორი

en: Block description
ka: ბლოკის აღწერა

en: - All -
ka: - ყველა -
