Uber Publisher Core (8.x-5.0-alpha1) - en to km translation catalogue (26 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Body
km: តួ

en: Author
km: អ្នក​និពន្ធ

en: Language
km: ភាសា

en: Read more
km: អាន​បន្ថែម

en: Article
km: អត្ថបទ

en: Comments
km: មតិ​យោបល់

en: Tags
km: ស្លាក

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: None
km: គ្មាន

en: Taxonomy term
km: ពាក្យ​ចំណាត់​ថ្នាក់

en: <none>
km: <គ្មាន>

en: Attachment
km: ​ឯកសារ​ភ្ជាប់

en: All
km: ទាំងអស់

en: Block
km: ប្លុក

en: Page
km: ទំព័រ

en: Original image
km: រូបភាព​ដើម

en: Last update
km: ការ​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព​ចុងក្រោយ

en: comment
km: មតិយោបល់

en: Block description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា​អំពី​ប្លុក

en: Main page content
km: មាតិកា​ទំព័រ​មេ

en: Taxonomy term page
km: ទំព័រ​ពាក្យ​ចំណាត់​ថ្នាក់

en: Image style
km: រចនាប័ទ្ម​រូបភាព

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
km: ប្រើ <em>អត្ថបទ</em> សម្រាប់​មាតិកា​ដែល​ប្រែប្រួល​តាម​ពេលវេលា​ដូចជា ព័ត៌មាន សេចក្ដីប្រកាស​ព័ត៌មាន ឬ​ការ​ប្រកាស​តាម​កំណត់ហេតុ​បណ្ដាញ ។

en: None (original image)
km: គ្មាន (រូបភាព​ដើម)

en: Image style: @style
km: រចនាប័ទ្ម​រូបភាព ៖ @style
