Uber Publisher Core (8.x-5.0-alpha1) - en to kn translation catalogue (26 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Body
kn: ವಿವರಣೆ , ವಿಷಯ ,ಮಾಹಿತಿ

en: Author
kn: ಲೇಖಕ

en: Language
kn: ಭಾಷೆ

en: Read more
kn: ಮುಂದೆ ಓದಿ

en: Article
kn: ಬರಹ

en: Comments
kn: ಪ್ರತಿಕ್ರಿಯೆಗಳು

en: Tags
kn: ಟ್ಯಾಗ್‍ಗಳು

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: None
kn: ಯಾವುದೂ ಇಲ್ಲ

en: Section
kn: ವಿಭಾಗ

en: <none>
kn: <ಏನೂ ಇಲ್ಲ>

en: All
kn: ಎಲ್ಲಾ

en: Block
kn: ಖಂಡ

en: Page
kn: ಪುಟ

en: Full
kn: ಸಂಪೂರ್ಣ

en: Glossary
kn: ಪದಸೂಚಿ

en: Changed
kn: ಬದಲಾಯಿಸಲಾದ

en: comment
kn: ಪ್ರತಿಕ್ರಿಯೆ

en: Tabs
kn: ಹಾಳೆಗಳು

en: Apply
kn: ಅನ್ವಯಿಸು

en: Copyright
kn: ಹಕ್ಕು

en: Health
kn: ಮಾರ್ಗ

en: Technology
kn: ತಂತ್ರಜ್ಞಾನ

en: Presentation
kn: ಪ್ರಸ್ತುತಿ

en: Fullscreen
kn: ಪೂರ್ಣಪರದೆ
