Uber Publisher Core (8.x-5.0-alpha1) - en to ku translation catalogue (25 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Body
ku: ناوەڕۆک

en: Author
ku: نووسەر

en: Language
ku: زمان

en: Read more
ku: زیاتر بخوێنه‌وه‌

en: Article
ku: وتار

en: Comments
ku: بۆچوونەکان

en: Tags
ku: تاگەکان

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: None
ku: هیچ

en: Taxonomy term
ku: واژەی پۆلێن

en: <none>
ku: <هیچ>

en: Attachment
ku: پاشکۆ

en: All
ku: هەموو

en: Block
ku: بلۆک

en: Page
ku: پەڕە

en: Original image
ku: وێنەی ڕاستەقینە

en: Last update
ku: دواترین نوێبوونەوە

en: comment
ku: بۆچوون

en: Block description
ku: دەربارەی بلۆک

en: Main page content
ku: ناوەڕۆکی پەڕەی سەرەکی

en: Taxonomy term page
ku: پەڕەی واژەی پۆلێن

en: Image style
ku: شێوازی وێنە

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
ku: جۆری <em>وتارەکان</em> بەکاربهێنە بۆ ناوەڕۆکی گەرماوگەرمی وەک هەواڵەکان، وەشانی ڕۆژنامەگەری یان بڵاوکراوەی بڵاگ.

en: Image style: @style
ku: شێوازی وێنە:‌ @style
