Uber Publisher Core (8.x-5.0-alpha1) - en to ml translation catalogue (13 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Body
ml: ഘടന

en: Author
ml: ലേഖകൻ

en: Language
ml: ഭാഷ

en: Read more
ml: കൂടുതൽ വായിക്കുക

en: Article
ml: ലേഖനം

en: Articles
ml: ലേഖനങ്ങൾ

en: Comments
ml: അഭിപ്രായങ്ങൾ

en: Reset
ml: പുനഃക്രമീകരണം

en: None
ml: ഇല്ല

en: Feed
ml: ഫീഡ്

en: Block
ml: ബ്ലോക്ക്

en: Original image
ml: യഥാർത്ഥ ചിത്രം
