Uber Publisher Core (8.x-5.0-alpha1) - en to se translation catalogue (10 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: Body
se: Gorut

en: Author
se: Čálli

en: Language
se: Giella

en: Read more
se: Loga eambbo

en: Articles
se: Artihkkalat

en: Attachment
se: Mielddus

en: All
se: Buot

en: Page
se: Siidu

en: Sort by
se: Sirre
