Uber Publisher Core (8.x-5.0-alpha1) - en to sl translation catalogue (20 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Body
sl: Vsebina

en: Author
sl: Avtor

en: Language
sl: Jezik

en: Read more
sl: Preberite več

en: Article
sl: Članek

en: Comments
sl: Komentarji

en: Tags
sl: Oznake

en: Reset
sl: Ponastavi

en: None
sl: Brez

en: Taxonomy term
sl: Taksonomski izraz

en: <none>
sl: <brez>

en: Attachment
sl: Priponka

en: All
sl: Vsi

en: Block
sl: Blok

en: Page
sl: Stran

en: Original image
sl: Prvotna slika

en: Last update
sl: Zadnja posodobitev

en: comment
sl: komentiraj

en: Block description
sl: Opis bloka
