Uber Publisher Core (8.x-5.0-alpha1) - en to sr translation catalogue (18 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Body
sr: Главни текст

en: Author
sr: Аутор

en: Language
sr: Језик

en: Article
sr: Чланак

en: Block
sr: Блок

en: Sort by
sr: Сортирај по

en: Glossary
sr: Речник

en: Changed
sr: Промењен

en: Block description
sr: Опис блока

en: Main navigation
sr: Главна навигација

en: Breadcrumbs
sr: Навигација са путањом

en: Status messages
sr: Статусне поруке

en: Main page content
sr: Главни садржај странице

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
sr: Користи <em>чланке</em> за садржаје за које су временски осетљиби. Као што су вести, саопштења за јавност или странице блога.

en: Site branding
sr: Лого

en: Basic block
sr: Основни блок

en: All content, by letter.
sr: Сав садржај, по азбуци.
