Uber Publisher Core (8.x-5.0-alpha1) - en to th translation catalogue (14 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Read more
th: อ่านต่อ

en: None
th: ไม่มี

en: All
th: ทั้งหมด

en: author
th: ผู้เขียน

en: Changed
th: เปลี่ยน

en: comment
th: ความคิดเห็น

en: Copyright
th: ลิขสิทธิ์

en: « First
th: « first

en: Last »
th: last »

en: Image style
th: ลักษณะของรูป

en: The time that the custom block was last edited.
th: เวลาที่แก้ไขบล็อกเองล่าสุด

en: A brief description of your block.
th: คำอธิบายโดยย่อของบล็อกของคุณ

en: Site section links
th: Use this for linking to the main site sections.
