Uber Publisher Core (8.x-5.0-alpha1) - en to ur translation catalogue (21 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Body
ur: متن

en: Author
ur: مصنف

en: Language
ur: زبان

en: Read more
ur: مزید پڑھیے۔

en: Article
ur: مضمون

en: Articles
ur: مضامین

en: Comments
ur: تبصرے

en: Tags
ur: ٹیگز

en: Reset
ur: دوبارہ ترتیب دیں

en: None
ur: کوئی بھی نہیں

en: Feed
ur: فیڈ

en: Taxonomy term
ur: ٹیکسانمی ٹرم

en: Block
ur: بلاک

en: Page
ur: صفحہ

en: Last update
ur: گزشتہ تجدید

en: Sort by
ur: کی طرف سے  کی گئی مرتب سازی

en: Block description
ur: بلاک کی وضاحت

en: ‹‹
ur: ››

en: ››
ur: ‹‹

en: « First
ur: » ابتدائی
