Uber Publisher Daily Cartoons (8.x-5.0-alpha1) - en to bg translation catalogue (12 entries)

en: Author
bg: Автор

en: Description
bg: Описание

en: Comments
bg: Коментари

en: On
bg: Включи

en: Date
bg: Дата

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Image
bg: Снимка

en: All
bg: Всички

en: Off
bg: Изключи

en: Promoted to front page
bg: Публикувано на първа страница

en: Thumbnail
bg: Умалена

en: Apply
bg: Търси
