Uber Publisher Daily Cartoons (8.x-5.0-alpha1) - en to bo translation catalogue (20 entries)

en: Author
bo: རྩོམ་མཁན

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Comments
bo: དཔྱད་གཏམ

en: On
bo: ཁ་ཕྱེ

en: Date
bo: ཚེས་གྲངས

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: Image
bo: པར་རིས

en: All
bo: ཡོངས

en: Off
bo: ཁ་རྒྱག

en: Promoted to front page
bo: མདུན་ངོས་སུ་འོས་སྦྱོར་བྱས་པ

en: Thumbnail
bo: བསྡུས་རིས།

en: Desc
bo: ཇེ་དམའ

en: Sort by
bo: གོ་རིམ་གཞི་འཛིན་ས།

en: Apply
bo: རེ་ཞུ།

en: Panel
bo: ངོས་པང

en: Offset
bo: ཁ་གསབ

en: Items per page
bo: ངོས་རེ་རེིའི་ནང་ཚན་གྱི་གྲངས

en: - All -
bo: - ཡོངས-

en: Asc
bo: ཇེ་མཐོ

en: Master
bo: གཙོ་འཛིན
