Uber Publisher Daily Cartoons (8.x-5.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (24 entries)

en: Author
hu: Szerző

en: Description
hu: Leírás

en: Comments
hu: Hozzászólások

en: On
hu: Be

en: Date
hu: Dátum

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Image
hu: Kép

en: All
hu: Mind

en: Off
hu: Ki

en: Promoted to front page
hu: Címlapra helyezve

en: Thumbnail
hu: Bélyegkép

en: Desc
hu: Csökk

en: Sort by
hu: Rendezés

en: ‹ Previous
hu: ‹ Előző

en: Next ›
hu: Következő ›

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: Offset
hu: Eltolás

en: Meta tags
hu: Meta jelölők

en: Post to Twitter
hu: Küldés Twitterre.

en: Items per page
hu: Elemek száma oldalanként

en: - All -
hu: – Mind –

en: Asc
hu: Növ

en: Master
hu: Mester

en: Load More
hu: Továbbiak betöltése
