Uber Publisher Daily Cartoons (8.x-5.0-alpha1) - en to ka translation catalogue (12 entries)

en: Author
ka: ავტორი

en: Description
ka: აღწერა

en: Comments
ka: კომენტარები

en: On
ka: ჩართვა

en: Date
ka: თარიღი

en: Image
ka: სურათი

en: All
ka: ყველა

en: Off
ka: გამორთვა

en: Desc
ka: აღწერა

en: ‹ Previous
ka: ‹ წინა

en: Next ›
ka: შემდეგი ›

en: - All -
ka: - ყველა -
