Uber Publisher Daily Cartoons (8.x-5.0-alpha1) - en to se translation catalogue (6 entries)

en: Author
se: Čálli

en: Description
se: Čilgehus

en: Date
se: Dáhton

en: Image
se: Govva

en: All
se: Buot

en: Sort by
se: Sirre
