Uber Publisher Daily Cartoons (8.x-5.0-alpha1) - en to sq translation catalogue (7 entries)

en: Author
sq: Autori

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Comments
sq: Komente

en: Date
sq: Data

en: Reset
sq: Rifillo

en: All
sq: Të gjitha

en: Promoted to front page
sq: Vendosur tek faqja qendrore
