Uber Publisher Daily Cartoons (8.x-5.0-alpha1) - en to bs translation catalogue (9 entries)

en: Author
bs: Autor

en: Description
bs: Opis

en: Comments
bs: Komentari

en: Date
bs: Datum

en: Image
bs: Slika

en: All
bs: Sve

en: Promoted to front page
bs: Promoviran na početnu stranicu

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: Apply
bs: Primjeni
