Uber Publisher Daily Cartoons (8.x-5.0-alpha1) - en to it translation catalogue (22 entries)

en: Author
it: Autore

en: Description
it: Descrizione

en: Comments
it: Commenti

en: On
it: Acceso

en: Date
it: Data

en: Reset
it: Ripristina

en: Image
it: Immagine

en: All
it: Tutti

en: Off
it: Spento

en: Promoted to front page
it: Promosso alla prima pagina

en: Thumbnail
it: Miniatura

en: Desc
it: Disc

en: Sort by
it: Ordina per

en: ‹ Previous
it: ‹ Precedente

en: Next ›
it: Seguente ›

en: Apply
it: Applica

en: Panel
it: Pannello

en: Offset
it: Scostamento

en: Meta tags
it: Meta tag

en: Items per page
it: Voci per pagina

en: - All -
it: - Tutto -

en: Master
it: Principale
