Uber Publisher Daily Cartoons (8.x-5.0-alpha1) - en to ku translation catalogue (8 entries)

en: Author
ku: نووسەر

en: Description
ku: دەربارە

en: Comments
ku: بۆچوونەکان

en: Date
ku: ڕێکەوت

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Image
ku: وێنە

en: All
ku: هەموو

en: Promoted to front page
ku: لە پەڕەی سەرەتادا بڵاوکراوەتەوە
