Uber Publisher Daily Cartoons (8.x-5.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (22 entries)

en: Author
nl: Auteur

en: Description
nl: Beschrijving

en: Comments
nl: Reacties

en: On
nl: Aan

en: Date
nl: Datum

en: Image
nl: Afbeelding

en: All
nl: Alle

en: Off
nl: Uit

en: Promoted to front page
nl: Aangeraden op de voorpagina

en: Thumbnail
nl: Miniatuur

en: Desc
nl: Aflopend

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: ‹ Previous
nl: ‹ Vorige

en: Next ›
nl: Volgende ›

en: Apply
nl: Toepassen

en: Panel
nl: Paneel

en: Meta tags
nl: Metatags

en: Post to Twitter
nl: Op Twitter plaatsen

en: Items per page
nl: Items per pagina

en: - All -
nl: - Alle -

en: Asc
nl: Oplopend

en: Load More
nl: Meer laden
