Uber Publisher Daily Cartoons (8.x-5.0-alpha1) - en to sl translation catalogue (8 entries)

en: Author
sl: Avtor

en: Description
sl: Opis

en: Comments
sl: Komentarji

en: Date
sl: Datum

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Image
sl: Slika

en: All
sl: Vsi

en: Promoted to front page
sl: Prikaži na prvi strani
