Uber Publisher Daily Cartoons (8.x-5.0-alpha1) - en to ta translation catalogue (15 entries)

en: Author
ta: எழுத்தாளர்

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Comments
ta: கருத்துகள்

en: On
ta: சரி

en: Date
ta: தேதி

en: Reset
ta: மீளமை

en: Image
ta: படம்

en: All
ta: எல்லா

en: Off
ta: இல்லை

en: Promoted to front page
ta: முதல் பக்கத்தில் ஏற்றப்பட்டது

en: Sort by
ta: வரிசையாக

en: ‹ Previous
ta: ‹ முந்திய

en: Next ›
ta: அடுத்த ›

en: Apply
ta: விண்ணப்பி

en: - All -
ta: - அனைத்தும் -
