Uber Publisher Daily Cartoons (8.x-5.0-alpha1) - en to vi translation catalogue (19 entries)

en: Author
vi: Tác giả

en: Description
vi: Mô tả

en: Comments
vi: Bình luận

en: On
vi: Bật

en: Date
vi: Ngày tháng

en: Reset
vi: Thiết lập lại

en: Image
vi: Ảnh

en: All
vi: Tất cả

en: Off
vi: Tắt

en: Promoted to front page
vi: Đưa lên trang chủ

en: Thumbnail
vi: Ảnh thu nhỏ

en: Desc
vi: Giảm dần

en: Sort by
vi: Sắp xếp theo

en: Apply
vi: Áp dụng

en: Offset
vi: Độ dịch

en: Items per page
vi: Số mục trên một trang

en: - All -
vi: - Tất cả -

en: Asc
vi: Tăng dần

en: Master
vi: Chính
