Uber Publisher In Pictures (7.0.0) - en to bg translation catalogue (9 entries)

en: Body
bg: Съдържание

en: List
bg: Списък

en: On
bg: Включи

en: Reset
bg: Рестартирай

en: All
bg: Всички

en: Off
bg: Изключи

en: Promoted to front page
bg: Публикувано на първа страница

en: Apply
bg: Търси

en: Pictures
bg: Снимки
