Uber Publisher In Pictures (7.0.0) - en to et translation catalogue (22 entries)

en: Body
et: Sisu

en: List
et: Nimekiri

en: On
et: Sees

en: Reset
et: Tühista

en: All
et: Kõik

en: Off
et: Väljas

en: Promoted to front page
et: Ülendatud esilehele

en: Desc
et: Kahanev

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: ‹ Previous
et: ‹ Eelmine

en: Next ›
et: Järgmine ›

en: Apply
et: Rakenda

en: Pictures
et: Pildid

en: Offset
et: Nihe

en: Meta tags
et: Metasildid

en: Post to Twitter
et: Postita twitteri

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: « First
et: « Esimene

en: Last »
et: Viimane »

en: Asc
et: Kasvav

en: Master
et: Peamine
