Uber Publisher In Pictures (7.0.0) - en to fil translation catalogue (5 entries)

en: Body
fil: Nilalaman

en: List
fil: Listahan

en: Reset
fil: Ibalik sa pamantayan

en: All
fil: Lahat

en: Promoted to front page
fil: Itinaas sa unang pahina
