Uber Publisher In Pictures (7.0.0) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Body
is: Skrokkur

en: List
is: Listi

en: Reset
is: Tómstilla

en: All
is: Øll

en: Promoted to front page
is: Víst á forsíðuni

en: Pictures
is: Myndir
