Uber Publisher In Pictures (7.0.0) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Body
gu: લખાણ મુખ્ય ભાગ

en: List
gu: સૂચિ

en: On
gu: ચાલુ

en: All
gu: બધા

en: Apply
gu: લાગુ કરો

en: Pictures
gu: ચિત્રો
