Uber Publisher In Pictures (7.0.0) - en to it translation catalogue (20 entries)

en: Body
it: Corpo

en: List
it: Elenco

en: On
it: Acceso

en: Reset
it: Ripristina

en: All
it: Tutti

en: Off
it: Spento

en: Promoted to front page
it: Promosso alla prima pagina

en: Desc
it: Disc

en: Sort by
it: Ordina per

en: ‹ Previous
it: ‹ Precedente

en: Next ›
it: Seguente ›

en: Apply
it: Applica

en: Pictures
it: Ritratti

en: Offset
it: Scostamento

en: Meta tags
it: Meta tag

en: Items per page
it: Voci per pagina

en: - All -
it: - Tutto -

en: « First
it: « Prima

en: Last »
it: Ultima »

en: Master
it: Principale
