Uber Publisher In Pictures (7.0.0) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Body
ps: تنه

en: List
ps: لړ

en: All
ps: ټول

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Apply
ps: تطبيقول

en: - All -
ps: - ټول -
