Uber Publisher In Pictures (7.0.0) - en to ur translation catalogue (7 entries)

en: Body
ur: متن

en: List
ur: فہرست

en: On
ur: آن

en: Reset
ur: دوبارہ ترتیب دیں

en: Sort by
ur: کی طرف سے  کی گئی مرتب سازی

en: ‹ Previous
ur: › گزشتہ

en: « First
ur: » ابتدائی
